Центр


«Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ» - неприбуткова організація, місія якої полягає у поліпшенні комунікації між інститутами громадянського суспільства, населенням, органами державної влади та місцевого самоврядування в Україні, доступу до інформації через проведення тренінгів, семінарів, консалтинг, дослідження, аналіз політики, розробку рекомендацій, розвиток та підтримку незалежних ЗМІ.

Ми прагнемо надати людям і організаціям знання, інструменти та навички для налагодження ефективних комунікацій. Ми віримо в те, що кожен має право на доступ до достовірної, повної і правдивої інформації. Ми сприяємо розвитку відкритого та ефективного інформаційного суспільства без маніпуляцій, обману і зловживань.

Організація є мозковим центром, який займається аналізом і розвитком: 
  • громадських комунікацій; 
  • інформаційної політики органів влади та місцевого самоврядування; 
  • засобів масової інформації; 
  • громадянського та інформаційного суспільства;
Теми в яких працює Центр «ДІАЛОГ» - це результат багаторічного досвіду нашої команди в сфері громадських комунікацій, журналістики, консалтингу, брендингу та web-будівництва, який ми спрямовуємо на розвиток нашої громади.

Популярні дописи з цього блогу

Резолюція круглого столу громадськості з проблем розробки та прийняття проекту обласної програми з розвитку громадянського суспільства Донеччини

Зачем Донецку бренд?

Боротьба з дезінформацією, фейками та інформаційна безпека у світовому контексті. Нормативно-правова база країн світу