Розпочинаємо новий проєкт (фото, відео)

У Стусівському університеті стартував черговий сезон  Школи публічної політики та адміністрування! Це стало можливе завдяки партнерству Донецького національного університету імені Василя Стуса та Центру аналізу та розвитку громадських комунікацій "ДІАЛОГ", за фінансової підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. 

За результатами конкурсу заявок були обрані три об’єднані територіальні громади  - Луки-Мелешківської, Іллінців та Бару. Саме вони отримують можливість розробити разом з експертами проморолик громади для зміцнення впізнаваності та просування своєї ОТГ за її межами. Сьогодні відбулося знайомство громад з Університетом та етапами реалізації проєкту.

Ректор Університету Роман Гринюк привітав учасників Школи і наголосив на важливості співпраці з місцевими громадами, на досвіді Університету, бо «Всеукраїнська Школа публічної політики та адміністрування» вже у четвертий раз стартує на базі Стусівського.


Привітав також учасників з початком проєкту голова ГО «ДІАЛОГ» Сергій Бондаренко. Він побажав усім плідної роботи та поділився власними кейсами щодо формування бренду територій.

Проректор з інноваційної діяльності та розвитку інфраструктури Андрій Гижко акцентував увагу на тому, що участь у проєкті є шансом для громад розповісти про себе, свою унікальність та стати більш впізнаваними в регіоні та Україні.

Після вітальних слів та знайомства, представникам громад було запропоновано попрацювати над образом своєї громади. Перша проректорка і авторка проєкту Тетяна Нагорняк провела інтерактивний тренінг, на якому представники ОТГ змогли визначити ключові складові унікальності своїх територій, «намалювали» образ своєї громади, допомогли команді проєкту сформувати базову інформацію для кінцевого продукту – проморолику кожної ОТГ.

Завершальною частиною сьогоднішнього дня стала традиційна екскурсія коридорами Стусівського Університету, яку провела керівниця НПІКЦ Окуньовська Юля, де наші гості поділилися враженнями від Університету, тренінгу очікуваннями від проєкту. Наступний етап – робота "в полі" - формування сценарію, відеозйомка у громадах - узгодження кінцевого продукту! Побажаємо успіхів Школі, а громадам Вінниччини процвітання!


Популярні дописи з цього блогу

Резолюція круглого столу громадськості з проблем розробки та прийняття проекту обласної програми з розвитку громадянського суспільства Донеччини

Зачем Донецку бренд?

Боротьба з дезінформацією, фейками та інформаційна безпека у світовому контексті. Нормативно-правова база країн світу