"Центр "ДІАЛОГ" бере участь у конкурсі грантів від Вінницької ОДА

19 березня 2019 року наш Центр презентував конкурсні пропозиції для представників Вінницької ОДА та інститутів громадянського суспільства Вінниччини. Вже другий рік поспіль ми беремо в конкурсі грантів у рамках "Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки".

Цього разу нами були запропоновані наступні проекти:
  • «ІІІ Всеукраїнська школа публічної політики та адміністрування» – освітній проект ГО «Центр «ДІАЛОГ», який акумулює весь успішний досвід двох попередніх шкіл та підвищить управлінський рівень керівників департаментів Вінницької обласної державної адміністрації у тенденціях кращих практик «Good Governance» під менторством кращих експертів з усіх куточків України. У 2018 році саме завдяки підтримці Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації була реалізована ІІ Всеукраїнська школа публічної політики та адміністрування, випускниками якої стали 23 голів районних державних адміністрацій Вінницької області.
  • «Медіа-аудит Вінницької ОДА: стан та перспективи удосконалення інформаційної політики – регіональний вимір» – продовження проекту ГО «Центр «ДІАЛОГ» з медіа-аудиту «Специфіка інформаційної присутності Вінницької області та Вінницької обласної державної адміністрації в національному та регіональному медіа-середовищі: стан і перспективи вдосконалення інформаційної політики», що проводився за підтримки Вінницької обласної ради та Вінницької обласної державної адміністрації. Дослідження специфіки інформаційної присутності Вінницької ОДА (у т.ч. її керівництва) у регіональному медіа-просторі за 6 місяців (жовтень 2018 – квітень 2019 р.) та визначення ключових образів, з якими вони асоціюються у внутрішньому інформаційному середовищі, дозволить сформувати дієві рекомендації щодо коригування інформаційної політики.
  • «Розробка моделі державних комунікацій Вінницької ОДА: регіональний вимір» – ще один аналітичний проект ГО «Центр «ДІАЛОГ». Команда проекту прагне сформувати інноваційну модель державних комунікацій на обласному рівні через проведення низки фокус-груп та воркошопів з представниками обласної та районної влади, провідними журналістами регіону.
Вищевказані проекти, у разі підтримки, будуть реалізовані спільно з нашим партнером - Донецьким національним університетом імені Василя Стуса.