У Вінниці відбувся ІІ Регіональний Форум Громадських Ініціатив

30 травня 2018 року голова правління Центру Сергій Бондаренко взяв участь у роботі ІІ Регіонального Форуму Громадських Ініціатив на Вінниччині. Основною метою заходу, що відбувався під гаслом «Я змінюю!» було налагодження повноцінних партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення актуальних питань регіону.

Форум передбачав роботу в 10 секціях, зокрема в таких, як «Культура, національні традиції та національно-патріотичне виховання», «Медична реформа: виклики та перспективи», «Якісна освіта в епоху змін», «Децентралізація: історії успіху», «Екологічна безпека та енергозбереження», «Соціальне замовлення: держава – громадські організації», «Відкрита і прозора Вінниця – шлях до демократії», «Наслідки АТО для вінничан», «Переселенці на Вінниччині – регіон дружній до всіх» та «Соціально відповідальний бізнес на Вінниччині – чи є він?».

Напрацювання було належно оформлено модераторами секцій та передано представникам міжнародних фондів та організацій як такі, що рекомендовані для грантової підтримки.

Значну увагу в роботі форуму було приділено проблематиці залучення представників соціально-відповідального бізнесу до підтримки організацій громадянського суспільства, як невід’ємної складової розвитку громадянського суспільства.

Як зазначає Сергій Бондаренко: "такі заходи вкрай важливі для області. По-перше, вони дають можливість зустрітись однодумцям, налагодити нові та закріпити вже існуючи контакти. По-друге, обговорення певних питань за участю представників влади, громадянського суспільства та бізнесу дає можливість налагоджувати пряму комунікацію без посередників. По-третє, можливість почути один одного дозволяє виробити спільну позицію по тих чи інших питаннях. Сподіваюсь, що такі заходи стануть доброю традицією для Вінницької області". 


За матеріалами Вінницької ОДА