Результати дослідження "Європейська комунікація у новому регіональному безпековому контексті"

У публікації проаналізовано комунікаційні стратегії, які застосовуються/застосовувалися в Україні, Молдові, Грузії, а також досвід країн Вишеградської четвірки. Предметом аналізу стали не лише інформаційні кампанії, ініційовані урядовими інститутами, а й неурядовими організаціями та ЗМІ. У підсумку автори дослідження сформулювали детальні рекомендації для покращення стратегії комунікації європейської інтеграції.

Ознайомитись із результатами дослідження можна тут

Аналіз комунікаційних стратегій проведено у рамках проекту «Підтримка Вишеградською четвіркою комунікаційної стратегії для Молдови, Грузії та України щодо реалізації Угоди про асоціацію та Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі» координується Асоціацією зовнішньої політики (Молдова) за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. 

У реалізації проекту брали участь експерти з 7 країн (Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови, Грузії та України). Ціль підсумкової дискусії за участі експертів країн-учасниць проекту була обговорити основні висновки дослідження, а також виклики, які сьогодні стоять перед Грузією, Молдовою та Україною у сфері європейської комунікації.