Ми сумуємо за загиблими у сутичках по всій Україні...


Господи упокій душі спочилих рабів Твоїх! Нехай земля їм буде пухом!

Жодна влада не коштує того, щоб брат-брата вбивав та калічив... Вся відповідальність за те, що відбувається в країні на совісті тих, хто приймає та впливає на прийняття важливих політичних рішень. 

Це результат патологічної глухоти влади та опозиції, які не чули і мабуть ніколи не почують свій народ. Це результат відсутності стратегічного бачення та відповідальності за велику місію, яку на себе взяли політики. Це результат відстоювання власних корпоративних інтересів. Це результат неефективного державного менеджменту, який побудований на особистій відданості "патрону", а не своєму народові та державі.

Сьогоднішні події - це спроба простого народу вплинути та змінити існуючу політичну систему. Лише кардинальні зміни у світогляді та відчутті реальності державної та регіональної еліти зможуть вплинути на ситуацію. Переважна більшість простого народу, підприємців, інтелігенції, держслужбовців вже давно готові до змін.

Сьогоднішні жертви - це плата за майбутнє країні... Господи, дай розум та мудрість людям, які приймають в державі важливі рішення робити виважені та вірні кроки у подоланні цієї кризи. Господи, відкрий їм вуха та серця, щоб вони почули людей, які знаходяться в не їх "корпоративній" орбіті...

З болем та сумом,

Бондаренко Сергій, голова правління
ГО "Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій "ДІАЛОГ"