Громадськість Донеччини обговорить перспективи розвитку громадянського суспільства


Запрошуються інститути громадянського суспільства, органи влади та ЗМІ 3 червня 2013 року (в понеділок) взяти участь у круглому столі "Нова Програма сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області: виклики і загрози", який буде присвячений обговоренню перспектив розвитку громадянського суспільства в Донецькій області та зокрема проблем, що виникли навколо розробки та прийняття обласною владою «Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області». 

8 травня 2013 р. сім громадських організацій Донецької області  звернулись до Голови обласної державної адміністрації Андрія Володимировича Шишацького з пропозицією щодо проведення громадських слухань з проблем проекту Обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства у Донецькій області на 2013-2015 роки. Зокрема у зверненні зазначалось, що проект Програми не враховує стратегічні пріоритети та завдання державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, діяльність зазначена у проекті Програми є хаотичною компіляцією вже існуючих заходів, у проекті не забезпечуються конкурсні механізми залучення інститутів громадянського суспільства до реалізації її заходів, отримання бюджетної підтримки, проект Програми був підготовлений Робочою групою Донецької облдержадміністрації у закритий та не публічний спосіб. Проте обласна влада відмовилась від публічного обговорення проекту програми, посилаючись на те, що обговорення відбулося у вигляді електронних консультацій з громадськістю на сайті обласної державної адміністрації. 

До участі у обговоренні запрошуються представники громадських організацій та інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, регіональної влади, місцевого самоврядування та всіх небайдужих громадян, що опікуються питаннями розвитку громадянського суспільства;

Захід відбудеться 3 червня (в понеділок), початок  о 14.00 в приміщенні Донецького прес-клубу (вул. Дзержинського, 13, бізнес-центр "Скиф", конференц-зала на першому поверсі). 

Якщо Ви забажаєте виступити з доповіддю по проблемі круглого столу, теми виступів просимо направити до 16:00 02.06.2013 року за електронною адресою centerdialog@gmail.com з зазначенням  П.І.Б., посади та назви ІГС/органа влади/ЗМІ тощо, яку доповідач представляє. Регламент виступу – до 5 хвилин).

За додатковою інформацією щодо проведення заходу можна звертатись до Сергія Бондаренка за тел. 095 1068162, або на електронну пошту centerdialog@gmail.com
 

З повагою,
Співголови з підготовки круглого столу
Володимир Кіпень та Сергій Ткаченко